Головна Усі новини Праця та соціальний захист Пенсії

Працедавців зобов’яжуть своєчасно і точно оформляти пенсії

Рада попередньо схвалила поправки до Кодексу про адмінпорушення, що захищають документи для оформлення допомоги

Верховна Рада України на своєму пленарному засіданні 21-го лютого прийняла в першому читанні законопроект про внесення змін до Кодексу законів України про адміністративні правопорушення. Цим законопроектом передбачено ввести або посилити покарання за несвоєчасне чи неточне оформлення документів для нарахування пенсій або підтвердження стажу.

Під час обговорення народні депутати наголошували, що нововведення спрямоване насамперед на встановлення соціальної справедливості і на врегулювання відносин між працівником і працедавцем. А перший заступник міністра соціальної політики Василь Надрага зазначив, що запроваджувані зміни захистять працівників від «шкідливих виробництв, що мають інший порядок нарахування пенсій», яким працедавці неохоче оформляють документи про «шкідливість».

Лілія Фоменко

 

Рубрика:
Праця та соціальний захист / Пенсії
Теги:
Пенсійний фонд , Пенсія

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?