Головна Усі новини Праця та соціальний захист Пенсії

Питання підвищення пенсійного віку на сьогодні не стоїть на порядку денному

Павло Розенко повідомив, що на сьогодні Уряд не вноситиме жодних ініціатив щодо підвищення пенсійного віку в Україні

Павло Розенко також вкотре наголосив, що питання підвищення пенсійного віку на сьогодні не стоїть на порядку денному.

"Позиція і Уряду, і Президента полягає в тому, що зараз потрібно застосувати інші заходи з наповнення бюджету Пенсійного фонду, ніж підвищення пенсійного віку", - сказав він в ефірі телеканалу «112 Україна».

"Тому на сьогодні Уряд не вноситиме жодних ініціатив щодо підвищення пенсійного віку в Україні", - підкреслив Павло Розенко.

Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко також заявив, що всі пенсійні виплати будуть здійснені вчасно і в повному обсязі: «Я запевняю, що ніякої катастрофи Пенсійного фонду не буде. Пенсіонерам немає чого хвилюватися. Держава забезпечує вчасно і в повному обсязі всіх громадян».

За словами Павла Розенка, попри непростий фінансовий стан, держава гарантує виконання всіх своїх пенсійних зобов'язань. «Необхідні кошти для цього в державному бюджеті є. Більше того, є кошти і на підвищення мінімальної пенсії з травня, і кошти на підвищення мінімальної пенсії у 1 грудні 2016 року», - запевнив Віце-прем’єр.

Нагадаємо, що вчора, 23 травня, Міністр соцполітики також розповів про ключові напрямки пенсійної реформи >>>

Джерело
Урядовий портал
Рубрика:
Праця та соціальний захист / Пенсії
Теги:
Пенсія

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?