Головна Усі новини Праця та соціальний захист Пенсії

Внесено зміни до Порядку сплати збору на обов'язкове державне пенсійне страхування

Зокрема, розширено коло суб'єктів збору на обов'язкове державне пенсійне страхування при купівлі іноземної валюти фізособами в готівковій формі

Кабмін постановою від 01.07.2016 р. №397 вніс зміни до Порядку сплати збору на обов’язкове державне пенсійне страхування з окремих видів господарських операцій.

Постанову Уряду прийнято з метою приведення Порядку у відповідність до норм законодавства, зокрема:

 - розширено коло суб'єктів збору (зокрема, банки замінено на уповноважені банки, інші фінансові установи та національний оператор поштового зв'язку) на обов'язкове державне пенсійне страхування при купівлі іноземної валюти фізичними особами в готівковій формі;

 - змінено назву органу, який проводить державну реєстрацію автомобілів в Україні (з підрозділів Державтоінспекції МВС на територіальні органи з надання сервісних послуг МВС). 

Джерело
Урядовий портал
Рубрика:
Праця та соціальний захист / Пенсії
Теги:
Валюта , Пенсія

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?