Головна Усі новини Праця та соціальний захист Пенсії

Спрощено індентифікацію переселенців для отримання пенсій

Уряд визначив заходи для удосконалення процедури ідентифікації одержувачів пенсії, які є внутрішньо переміщеними особами

Кабмін постановою від 28.12.2016 р. № 1028 вніс зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 05.11.2014 р. № 637 “Про здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам”.

Уточнено, що фізична ідентифікація клієнта, якому відкрито поточний рахунок в установах публічного акціонерного товариства “Державний ощадний банк України” для отримання пенсії, до отримання ним в установленому порядку платіжної картки, яка одночасно є пенсійним посвідченням, здійснюється кожні три місяці з дня відкриття рахунка.

Як пояснює КМУ, постанова прийнята для забезпечення своєчасної виплати пенсії зазначеним особам.

Крім цього, надано можливість ідентифікувати клієнтів в установах публічного акціонерного товариства "Державний ощадний банк України" до отримання ними в установленому порядку платіжної картки, яка одночасно є пенсійним посвідченням.

Джерело
Урядовий портал
Рубрика:
Праця та соціальний захист / Пенсії
Теги:
Пенсія

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі