Головна Усі новини Праця та соціальний захист Пенсії

Чи буде проводитися індексація пенсії у 2021 році?

За словами Шмигаля, у 2021 році пенсіонерам мають провести індексацію та встановити додаткові виплати для пенсіонерів старше 75 років

УНІАН розповідає, що у 2021 році в Україні відбудеться індексація пенсій, а також передбачені додаткові виплати для пенсіонерів старше 75 років.

Про це заявив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль в ході засідання уряду.

«Цього року відбудеться індексація пенсій, закладено кошти для додаткових виплат пенсіонерам старше 75 років, збільшуються виплати по інвалідності, для дітей, позбавлених батьківського піклування, виплати чорнобильцям. І це максимально важливо, щоб держава підтримувала вразливі верстви населення і тих, хто цього дійсно потребує», – сказав прем'єр.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело
УНІАН
Рубрика:
Праця та соціальний захист / Пенсії
Теги:
Індексація , Пенсія

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 3

Новини по темі

Консультації по темі