Головна Усі новини Праця та соціальний захист ЄСВ, соціальний захист

Неповний робочий день і податкова соцпільга: роз'яснюють податківці

У разі неповного робочого дня право на податкову соцпільгу надається за умови, що розмір зарплати не перевищує граничного розміру для отримання такої пільги

Відповідно до п. 169.1 ст. 169 Податкового кодексу України платник податку має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати (інших прирівняних до неї відповідно до законодавства виплат, компенсацій та винагород), якщо його розмір не перевищує суми, що дорівнює розміру місячного прожиткового мінімуму, діючого для працездатної особи на 1 січня звітного податкового року, помноженого на 1,4 та округленого до найближчих 10 гривень.

У 2014–2015 роках розмір заробітної плати, що дає право на податкову соціальну пільгу, становить 1710 грн (прожитковий мінімум на працездатну особу у розмірі 1218 грн х 1,4). Нагадаємо, що у 2013 році – 1610 грн (1147 грн х 1,4).

Таким чином, фізична особа, яка працює неповний робочий день, має право на податкову соціальну пільгу за умови, що розмір її заробітної плати не перевищує граничного розміру для отримання податкової соціальної пільги.

Джерело
ДФС у Тернопільській області
Рубрика:
Праця та соціальний захист / ЄСВ, соціальний захист
Теги:
Заробітна плата , Пільги , Трудові відносини

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?