• Посилання скопійовано

Не подали повідомлення про виплату коштів застрахованим особам? Очікуйте на перевірку від ФСС

У Фонді соцтраху наголошують, що неподання повідомлення про виплату коштів застрахованим особам протягом трьох місяців з дня здійснення фінансування буде підставою для проведення перевірки ФСС

Не подали повідомлення про виплату коштів застрахованим особам? Очікуйте на перевірку від ФСС

ФСС у Волинській області повідомляє, що відповідно до постанови №12 підставою для фінансування страхувальників робочими органами виконавчої дирекції Фонду або їх відділеннями є оформлена за встановленим зразком заява – розрахунок, що містить інформацію про нараховані застрахованим особам суми матеріального забезпечення та окремих виплат потерпілим на виробництві за їх видами.

Форма заяви – розрахунку, наведена у додатку №1 до  Порядку фінансування страхувальників, є єдиною для всіх страхових випадків. Нова форма заяви – розрахунку набере чинності 1 жовтня 2018 року. Як правильно її заповнити - читайте тут>>

Протягом місяця з дня проведення виплат за рахунок Фонду соцтраху страхувальник надсилає повідомлення про проведення виплат за формою згідно з додатком 2 до Порядку. Повідомлення може бути:

  • надіслане в електронному вигляді з використанням електронного цифрового підпису;
  • надіслане листом з повідомленням;
  • надане безпосередньо до відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в області.

Якщо протягом трьох місяців з дня здійснення відділенням управління виконавчої дирекції Фонду фінансування роботодавець не подає відповідне повідомлення, це буде підставою для проведення перевірки Фондом щодо використання страхувальником коштів Фонду (п. 11 Порядку).

Для окремих виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів Фонду необхідно відкрити окремий поточний рахунок у банку або окремий рахунок у відповідному органі Держказначейства, відповідно до п. 2 ст. 34 Закону "Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування".

***

Читайте також:

Джерело: Фонд соціального страхування України

Рубрика: Праця та соціальний захист/ЄСВ, соціальний захист

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «ЄСВ, соціальний захист»