Головна Усі новини Праця та соціальний захист ЄСВ, соціальний захист

З 2019 року ФОП-роботодавці зможуть застосовувати ставку ЄСВ у розмірі 8,41%

Такі зміни до Закону про ЄСВ передбачені Законом від 23.11.2018 р. №2628-VIII

1 січня 2019 року набере чинності Закон України від 23.11.2018 р. №2628-VIII. Ним буде внесено численні зміни  до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів.

Зокрема, у новій редакції буде викладено частину тринадцяту статті 8 Закону про ЄСВ. За нею, єдиний соцвнесок для підприємств, установ і організацій, фізичних осіб-підприємців, у тому числі тих, які обрали спрощену систему оподаткування, в яких працюють особи з інвалідністю, встановлюється у розмірі 8,41% визначеної пунктом 1 частини першої статті 7 цього Закону бази нарахування єдиного внеску для працюючих осіб з інвалідністю.

Нагадаємо, що згідно з чинною редакцією Закону про ЄСВ ставка єдиного внеску 8,41% поширюється тільки на юридичних осіб. А фізичні особи - підприємці сплачують ЄСВ за загальною ставкою 22%. 

 

Автор:
Волос Наталія
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Праця та соціальний захист / ЄСВ, соціальний захист
Теги:
Єдиний соціальний внесок , Інваліди , Підприємці

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 34

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?