Головна Усі новини Праця та соціальний захист ЄСВ, соціальний захист

Хто має завіряти копії довідки МСЕК?

Завірення копії довідки МСЕК здійснюється безпосередньо роботодавцем

За роз'ясненням 301.04 «ЗІР» відповідно до частини тринадцятої ст. 8 Закону №2464 єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄСВ), для підприємств, установ і організацій, ФОП, у тому числі ФОП – платників ЄП, в яких працюють особи з інвалідністю, встановлюється у розмірі 8,41% визначеної п. 1 ч. 1 ст. 7 Закону №2464 бази нарахування ЄСВ для працюючих осіб з інвалідністю.

Підтвердженням встановлення працівнику інвалідності та підставою для застосування ЄСВ у розмірі 8,41% відповідно до п. 8 розділу III Інструкції про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженої наказом Мінфіну від 20.04.2015 р. №449 (далі – Інструкція №449), є завірена копія довідки до акта огляду в медико-соціальній експертній комісії про встановлення групи інвалідності (далі – МСЕК).

При цьому завірення копії довідки МСЕК здійснюється безпосередньо підприємством, установою або організацією, зазначеними в абз. 2, 5 – 7 пп. 1 п. 1 розділу II Інструкції №449.

Джерело
Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс
Рубрика:
Праця та соціальний захист / ЄСВ, соціальний захист
Теги:
Єдиний соціальний внесок , Інваліди

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?