Головна Усі новини Праця та соціальний захист ЄСВ, соціальний захист

29,9 млрд грн сплачено ЄСВ великими платниками за перше півріччя 2019 року

Протягом шести місяців 2019 року підприємствами Офісу великих платників сплачено 29,9 млрд грн ЄСВ, що на 5,2 млрд грн або на 21% більше минулорічних показників

Сплата ПДФО із заробітної плати та ЄСВ, що нараховані платниками Офісу великих платників  за січень – червень 2019 року зросла у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

За шість місяців 2019 року до Зведеного  бюджету надійшло 14,1 млрд грн податку з доходів фізичних осіб із заробітної плати, що на 24%, або на 2,7 млрд грн більше, ніж за 6 місяців 2018 року.

Протягом шести місяців 2019 року підприємствами Офісу великих платників сплачено 29,9 млрд грн ЄСВ, що на 5,2 млрд грн, або на 21% більше минулорічних показників.

На 21%, або на 468,1 млн грн зросли надходження військового збору, якого протягом шести місяців 2019 року сплачено до Державного бюджету 2,7 млрд грн.

Джерело
Центральний офіс з обслуговування великих платників
Рубрика:
Праця та соціальний захист / ЄСВ, соціальний захист
Теги:
Єдиний соціальний внесок

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?