Важливі теми
  • Посилання скопійовано

Витяг з реєстру застрахованих осіб: як отримати в «Дії» за кілька кліків?

Слід авторизуватися на сайті «Дії», натиснути «Послуги - Пенсії, пільги та допомога» та перейти до рубрики «Витяг з реєстру застрахованих осіб». Потім слід перевірити інформацію про себе, якщо потрібно — виправити її у профілі користувача. Якщо всі дані правильні — натиснути «Готово»

Витяг з реєстру застрахованих осіб: як отримати в «Дії» за кілька кліків?

Тепер отримати довідку, витяг, оформити субсидію чи пенсію можна на порталі Дія. Розповідає Дія у своєму профілі у Фейсбук.

Щоб отримати витяг з реєстру застрахованих осіб онлайн:

  • авторизуйтеся на diia.gov.ua;
  • натисніть Послуги - Пенсії, пільги та допомога - Витяг з реєстру застрахованих осіб;
  • перевірте інформацію про себе, якщо потрібно — виправте її у профілі користувача. Якщо всі дані правильні — натисніть Готово.

От і все, заяву надіслано. Коли довідка сформується, вам надійде електронний лист-сповіщення.

***

 ВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело: Дія

Рубрика: Праця та соціальний захист/ЄСВ, соціальний захист

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «ЄСВ, соціальний захист»