Головна Усі новини Право і відповідальність Контролюючі органи і перевірки

Термін перевірок підприємств хочуть обмежити 25 днями в році

Пропонується встановити, що сукупна кількість календарних днів планових перевірок підприємства всіма органами держнагляду в поточному році не повинен перевищувати 15 днів для підприємств з малим і середнім ступенем ризику та 25 днів - для підприємств з високим ступенем

Такие изменения в ст. 5 Закона «Об основных принципах государственного надзора (контроля) в сфере хозяйственной деятельности» предусмотрены законопроектом № 4884, который народный депутат Анатолий Денисенко зарегистрировал в ВР 15 мая.

Кроме того, ст. 5 данного Закона проектом дополняется положениями о том, что информация о плановых мероприятиях по осуществлению государственного надзора (контроля) на следующий календарный год, а именно дат и сроков их осуществления должна быть опубликована на сайте центрального органа исполнительной власти, к которому относится орган государственного надзора (контроля), не позднее чем за 10 дней до конца текущего года.

Планирование мероприятий осуществляется с учетом категорийности предприятий по степени риска.

По мнению автора, с помощью законопроекта будет оптимизировано количество проведения проверок, а именно, это позволить избежать проведения одновременных проверок различными органами государственного надзора (контроля).

Джерело
Закон&Бізнес
Рубрика:
Право і відповідальність / Контролюючі органи і перевірки
Теги:
Перевірки , Законопроекти

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 1

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?