Головна Усі новини Право і відповідальність Контролюючі органи і перевірки

Мораторій на перевірки в зоні АТО на податківців не поширюється

ДФСУ розглянула питання щодо правомірності проведення державною податковою інспекцією планової виїзної документальної перевірки в районі АТО

Як відомо, згідно зі статтею 3 Закону №1669, органам і посадовим особам, уповноваженим законами здійснювати державний нагляд (контроль) у сфері господарської діяльності, у період та на території проведення АТО тимчасово забороняється проведення планових та позапланових перевірок суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність у зоні проведення антитерористичної операції (крім позапланових перевірок суб’єктів господарювання, що відповідно до затверджених КМУ критеріїв оцінки ступеня ризику від провадження господарської діяльності віднесені до суб’єктів господарювання з високим ступенем ризику).

Проте у листі від 18.05.2016 р. №10844/6/99-99-14-03-03-15 податківці зауважують, що відповідно до статті 2 Закону №877-V дія Закону №1669 не поширюється на відносини, що виникають під час здійснення заходів контролю органами ДФС.

Отже, ДФСУ має право проводити перевірки суб’єктів господарювання в період і на території проведення АТО.

Автор:
«Дебет-Кредит»
Джерело
Державна фіскальна служба України
Рубрика:
Право і відповідальність / Контролюючі органи і перевірки
Теги:
Перевірки , АТО , ДФСУ

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?