Головна Усі новини Право і відповідальність Контролюючі органи і перевірки

До уваги підприємців! ДПСУ оновила план-графік перевірок на 2020 рік

ДПСУ оновила розділ III плану-графіка «Документальні планові перевірки платників податків - фізичних осіб» (станом на 13.03.2020 р.). За ним, у 2020 році податківці перевірять 1644 підприємців

13 березня 2020 року ДПСУ оприлюднила оновлений Розділ ІІІ плану-графіка "Документальні планові перевірки фізичних осіб" з урахуванням коригування (станом на березень 2020 року).

Завантажити його можна у нас на сайті або безпосередньо на сайті ДПСУ.

За оновленими даними, у 2020 році планується перевірити 1644 ФОП. Це лише на дві особи більше, ніж в початковому плані-графіку.

Розділ І «Документальні планові перевірки платників податків - юридичних осіб» та Розділ ІІ плану-графіка «Документальні планові перевірки фінансових установ, постійних представництв та представництв нерезидентів» востаннє коригувалися у лютому 2020 року (про це тут).

Розділ ІV  «Документальні планові перевірки платників податків - юридичних осіб з питань правильності обчислення, повноти і своєчасності сплати ПДФО, військового збору та ЄСВ» поки що залишено без змін.

***

Звертаємо увагу:

  • Початковий план-графік перевірок на 2020 рік від 24 грудня 2019 року дивіться тут.
  • Чому податківці взагалі коригують посеред року свій план-графік перевірок? Читайте тут >>
  • Як проводитимуться інспектування від Держпраці та органів місцевого самоврядування у 2020 році? Читайте в аналітиках тут і тут.
  • Хто ще перевірятиме бізнес у 2020 році - дивіться у довіднику.
Автор:
Волос Наталія
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Право і відповідальність / Контролюючі органи і перевірки
Теги:
Перевірки , Фізособи-підприємці , ДПСУ

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі