Головна Усі новини Право і відповідальність Судова практика

Судові збори можна буде сплачувати через термінали

19 серпня 2016 року відбулося виїзне засідання – семінар учасників Програми Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» «Право на справедливий суд для осіб з обмеженими можливостями»

Зокрема, Програма передбачає облаштування приміщень судів інформаційно-платіжними комплексами самообслуговування з метою покращення доступу до правосуддя, забезпечення рівних прав для всіх категорій громадян та інтеграції сучасних інформаційних технологій в роботу судів, а також для сплати громадянами безпосередньо в приміщеннях судів судового збору та адміністративних стягнень за вчинені адміністративні правопорушення.

Під час виїзного засідання відбулася презентація адаптованої моделі інформаційно-платіжних програмно-технічних комплексів самообслуговування (ІППТКС) на виробничих потужностях технічного партнера Програми ТОВ «Пласіс».

Голова Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» Олександр Вознюк презентував ІППТКС, який можна використовувати всім відвідувачам суду, в тому числі особам з обмеженими можливостями, для сплати судового збору та стягнень у справах про адміністративні правопорушення. Після офіційної презентації та оформлення належної документації такі термінали планується поставити у приміщеннях судів не лише столиці, а й усіх областей України.

Учасники семінару змогли протестувати ІППТКС, надати свої пропозиції та зауваження щодо поліпшення його роботи для максимальної зручності користувачів. Такий пристрій значно полегшить сплату судових платежів для всіх категорій осіб, що звертаються до суду або ж виконують судові рішення.

Усі новини на тему >>

Джерело
Вища Рада правосуддя
Рубрика:
Право і відповідальність / Судова практика
Теги:
Суд , Судовий збір

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?