Головна Усі новини Право і відповідальність Відповідальність, санкції і штрафи

За порушення порядку заповнення поля «Призначення платежу» штрафів не передбачено

У разі заповнення поля «Призначення платежу» з порушенням вимог, визначених законодавством, документ на переказ береться до виконання

Міндоходів в інформаційному-довідковому ресурсі «ЗІР» (категорія 138.01) відповіло на запитання: чи застосовується відповідальність до платників податків у разі заповнення поля «Призначення платежу» документу на переказ платежів до бюджету (платіжного доручення) з порушенням вимог наказу Міндоходів від 22.10.2013 р. № 609?   

Так, відповідно до п. 8 Порядку заповнення документів на переказ, затвердженого вищезазначеним наказом, у разі заповнення поля «Призначення платежу» з порушенням вимог, визначених у цьому Порядку, документ на переказ береться до виконання. При цьому вважається, що платник податків сплачує грошове зобов’язання (код виду сплати «101»).

Враховуючи вищевикладене, у разі заповнення поля «Призначення платежу» документу на переказ платежів до бюджету (платіжного доручення) з порушенням вимог Порядку відповідальність чинним законодавством не передбачена.

Джерело
Фонд соціального страхування України
Рубрика:
Право і відповідальність / Відповідальність, санкції і штрафи
Теги:
Відповідальність , Штрафи

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?