Головна Усі новини Право і відповідальність Відповідальність, санкції і штрафи

Незалежно від кількості виявлених порушень при заповненні форми № 1-ДФ - штраф 510 грн

Розмір штрафу застосовується один раз за всі порушення у заповнених звітах за формою № 1-ДФ, виявлені протягом однієї податкової перевірки

Незалежно від кількості виявлених порушень при заповненні форми № 1-ДФ, а також незалежно від кількості форм № 1-ДФ, у яких такі порушення будуть виявлені, за наслідками  однієї перевірки  застосовується один штраф у розмірі 510 гривень.

Отже, розмір штрафу застосовується один раз за всі порушення у заповнених звітах за  формою № 1-ДФ, виявлені протягом однієї податкової перевірки.

Такі дії передбачені  положеннями п.119.2 ст.119 Податкового кодексу України  від 02.12.2010 № 2755-VI із змінами та доповненнями, зокрема  неподання, подання з порушеннями встановлених строків, подання не в повному обсязі, з недостовірними відомостями або з помилками податкової звітності про суми доходів, нарахованих ( сплачених) на користь платника податків, суми утриманого з них податку, якщо такі недостовірні  відомості або помилки призвели до зменшення або збільшення  податкових зобов’язань платника податку  або до зміни платника податку, тягнуть за собою накладення штрафу в  розмірі 510 гривень.

Ті самі дії, вчинені платником податків, до якого протягом року було застосовано штраф за таке саме порушення, тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 1020 гривень.

Джерело
ДФС у Волинській обл.
Рубрика:
Право і відповідальність / Відповідальність, санкції і штрафи
Теги:
1-ДФ , Відповідальність , Звітність , Штрафи

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?