Головна Усі новини Право і відповідальність Відповідальність, санкції і штрафи

Нелегальні працівники у 2015 році дорого коштуватимуть роботодавцям

Контролюючі органи у разі виявлення факту виплати зарплати (винагороди) без нарахування та сплати ЄСВ та ПДФО мають право застосувати штраф у 30-кратному розмірі мінімальної заробітної плати

Юридичні та фізичні особи - підприємці, які використовують найману працю, але не оформлюють трудові стосунки відповідно до вимог чинного законодавства, несуть відповідальність у вигляді штрафу, - звертають увагу податківці Солом’янського району.

Отож, перш ніж взяти на роботу трудового нелегала, кожному  роботодавцю треба врахувати, що контролюючі органи у разі виявлення  факту  виплати заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати ЄСВ та ПДФО мають право застосувати штраф у 30-кратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, тобто 36,5 тисяч гривень.

Окрім цієї суми  штрафу, яку сплатить підприємство чи фірма, на його керівника чи підприємця-порушника очікує адмінштраф в розмірі від 500 до 1000 неоподаткованих мінімумів громадян, тобто — від 8,5 до 17 тисяч гривень.

Фахівці контролюючого органу наголошують: фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту), оформлення працівника на неповний робочий день при фактичному виконанні роботи протягом повного робочого дня, установленого на підприємстві та,  відповідно, виплата зарплати в «конверті», мають наслідки у нарахуванні колосальних сум штрафних санкцій контролюючими органами.

Отож, рекомендуємо працедавцям суворо дотримуватися законодавчих вимог щодо оформлення найманих працівників.

Зокрема, варто врахувати, що відтепер закон не містить такого поняття як «стажування». А це означає, що кожен роботодавець зобов’язаний у перший же день офіційно працевлаштувати працівника, тобто укласти трудовий договір, видати відповідний наказ чи розпорядження і повідомити про це органи фіскальної служби за місцем реєстрації, тобто написати до органу ДФС лист чи заяву довільної форми. Ці три умови обов’язкові для виконання працедавцем який має намір уникнути застосування штрафних санкцій

Нагадаємо, що посилення відповідальності роботодавців за використання нелегальної праці передбачено змінами, внесеними до Кодексу законів про працю відповідно до Закону України № 77-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування загальнообов’язкового державного соціального страхування та легалізації фонду оплати праці» від 28 грудня 2014 року.

Джерело
ДПІ у Солом'янському районі м.Києва ДПС
Рубрика:
Право і відповідальність / Відповідальність, санкції і штрафи
Теги:
Відповідальність , Штрафи , Трудові відносини , Договір

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 3

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?