Головна Усі новини Право і відповідальність Відповідальність, санкції і штрафи

Що буде за несвоєчасне повернення до каси невикористаної іноземної валюти?

Податківці роз'яснили, яка відповідальність передбачена за несвоєчасне повернення до каси підприємства невикористаної іноземної валюти

ДФС у Дніпропетровській області звертає увагу, що відповідно до ст. 2 Закону «Про визначення розміру збитків, завданих підприємству, установі, організації розкраданням, знищенням (псуванням), недостачею або втратою дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння та валютних цінностей», заборгованість працівників підприємства, установи, організації у разі неповернення у встановлений термін авансу, виданого в іноземній валюті на службове відрядження або господарські потреби, та в інших випадках неповернення іноземної валюти, одержаної у підзвіт, стягується у сумі, еквівалентній потрійній сумі (вартості) зазначених валютних цінностей, перерахованій у валюту України за обмінним курсом НБУ на день погашення заборгованості.

Крім того, відповідно до ч. 1 ст. 164-2 КУпАП за приховування в обліку валютних та інших доходів посадові особи підприємства можуть бути притягнуті до адміністративної відповідальності у вигляді накладення штрафу в розмірі від 8-ми до 15-ти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Аналогічні дії, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за одне з правопорушень, зазначених у ч. 1 ст. 164-2 КУпАП тягнуть за собою накладення штрафу від 10-ти до 20-ти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

***

Читайте також: Чи є порушенням відсутність підпису одержувача у видаткових касових ордерах або видаткових відомостях? 

Джерело
ГУ ДФС у Дніпропетровській області
Рубрика:
Право і відповідальність / Відповідальність, санкції і штрафи
Теги:
Валюта , Відповідальність , Каса , Штрафи

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?