Головна Усі новини Право і відповідальність Відповідальність, санкції і штрафи

Кожна копійка з розмитнення авто з «єврономерами» піде українському пенсіонеру – Президент

За словами Президента, відтепер власники таких авто не мають платити контрабандистам по 500 євро «для того, щоб щось прикривали», а заплатити в бюджет від 500 до 1000 євро

Президент Петро Порошенко наголошує, що підписаний ним закон, який дозволяє легалізувати ввезені з порушенням митного та податкового законодавства автомобілі з європейськими номерами, створює умови для оформлення таких автомобілів і їх власники більше не мають підстав для проведення акцій.

«Я сьогодні підписав відповідний закон і вони (власники автомобілів з єврономерами – ред.) вже більше не мають жодного сенсу далі щось блокувати», – підкреслив Президент під час виступу у Київському національному торговельно-економічному університеті.

За його словами, відтепер власники таких авто не мають платити контрабандистам по 500 євро «для того, щоб щось прикривали», а заплатити в бюджет від 500 до 1000 євро.

«Дали 50% знижку, якщо ти швидко це зробиш. Легалізуй машину, а головне – закрийте кордони для контрабандистів, збільшіть відповідальність, навчіться жити у цивілізований державі», – особливо підкреслив Петро Порошенко.

Президент також зауважив, що як тільки близько 8.00 ранку опублікував цей пост на своїй сторінці у мережі Фейсбук, він набрав 10 тис. «лайків» за три години. «Це теж ознака, що ми правильно рухаємось», – додав він.

«А ще важливо, що кожна копійка, яка буде заплачена так званими «євробляхерами» – вона піде українському пенсіонеру, напряму в Пенсійний фонд», – підкреслив Глава держави.

За словами Президента, ці кошти будуть використані для того, щоб проіндексувати пенсії тим, хто отримує найнижчу пенсію. «Це буде справедливо, коли цими грошима буде профінансований пенсіонер, бо він найперше потребує захисту. І про нього, в першу чергу ми повинні піклуватись», – зазначив Петро Порошенко, додавши, що це дає додаткову аргументацію того, що ми рухаємось у правильному напрямку.

***

Читайте також:

Джерело
Прес-служба Президента України
Рубрика:
Право і відповідальність / Відповідальність, санкції і штрафи
Теги:
Автотранспорт , Відповідальність , Митниця , Штрафи , Транспортні засоби

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Коментарі: 1

Новини по темі

Консультації по темі