Головна Усі новини Право і відповідальність Відповідальність, санкції і штрафи

За несвоєчасне розмитнення авто з єврономерами адмінштраф буде, але з 2020 року: прийнято за основу законопроект

Депутати ВРУ прийняли законопроект №2288 щодо тимчасового порядку застосування статей 470 та 481 МКУ

Парламент схвалив за основу в першому читанні законопроект №2288 «Про внесення змін до Митного кодексу України щодо тимчасового порядку застосування статей 470 та 481» щодо відтермінування збільшення штрафу за ввезення «євроблях», передає кореспондент РБК-Україна.

За законопроект проголосували 311 нардепів. Депутати також підтримали скорочену процедуру підготовки проекту до другого читання.

Документом пропонується доповнити розділ ХХ «Прикінцеві та перехідні положення» Митного кодексу новим пунктом 95 щодо фактичного призупинення дії нових санкцій, передбачених ч. 4 – 6 ст. 470 та ч. 46 ст. 481 Митного кодексу.

«У разі прийняття законопроекту до осіб, які вчинили порушення митних правил, передбачені частинами четвертою-шостою статті 470 та частинами четвертою-шостою статті 481 МКУ, у період з 22 серпня по 31 грудня 2019 року включно, застосовуватимуться санкції у вигляді штрафу в розмірі 8500 грн та 17000 грн відповідно», – сказано у рішенні профільного комітету.

Нагадаємо, що заступник міністра інфраструктури Юрій Лавріненко повідомляв про створення робочої групи, яка повинна розробити новий законопроект щодо врегулювання порядку розмитнення «євроблях».

***

Читайте також: Порушення строку використання авто з єврономерами до 31 грудня – без адмінштрафів (законопроект)

Джерело
РБК-Україна
Рубрика:
Право і відповідальність / Відповідальність, санкції і штрафи
Теги:
Автотранспорт , Відповідальність , Митниця

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Вам потрібен новий ПКУ?

Тисніть на кнопку >>

Закрити +