Главная Все новости Учет и отчетность Автоматизация

С 7 ноября АЦСК ИСД ГФС будет выдавать исключительно новые сертификаты. «Старые» ЭЦП останутся в силе

С 7 ноября 2018 года АЦСК ИСД ГФС начнет формировать всем своим клиентам исключительно квалифицированные сертификаты. ЭЦП, сформированные до 07.11.2018 г. будут и в дальнейшем обслуживаться до окончания их срока действия

АСЦК ІДД ДФС нагадує, що 7 листопада 2018 року наберуть чинності основні положення Закону «Про електронні довірчі послуги». Більше про це закон ми писали в аналітиці.

Своєю чергою, АЦСК ІДД ДФС, як кваліфікований надавач електронних довірчих послуг, з 7 листопада 2018 року почне формувати усім своїм клієнтам виключно кваліфіковані сертифікати. Такі сертифікати, як і раніше, будуть використовуватись користувачами електронних довірчих послуг для подання електронної звітності, організації електронного документообігу, отримання адміністративних послуг в електронному вигляді тощо.

 

Водночас посилені сертифікати відкритих ключів, що були сформовані до 07.11.2018 р., будуть і надалі обслуговуватись АЦСК ІДД ДФС до закінчення їх строку чинності.

 

Додатково повідомляємо, що найближчим часом на інформаційному ресурсі АЦСК ІДД ДФС буде розміщено нові форми реєстраційних карток, які необхідно буде використовувати для отримання електронних довірчих послуг починаючи з 07.11.2018 р. Про це повідомимо додатково.

 

Джерело
АЦСК ИСД ГФС
Рубрика:
Учет и отчетность / Автоматизация
Теги:
Электронный документ

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Комментарии: 2

Новости по теме

Консультации по теме

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?