Главная Все новости Учет и отчетность Автоматизация

Внимание! Новая форма акцизной накладной уже в «Едином окне»

В новой версии 1.27.11.0 «Единого окна представления электронной отчетности» добавлены новые формы акцизной накладной, расчета корректировки к ней и заявки на пополнение остатка горючего (спирта)

Податківці оприлюднили доповнення до спеціалізованого клієнтського програмного забезпечення для формування та подання звітності до «Єдиного вікна подання електронної звітності» до версії 1.27.11.0 станом на 11.07.2019 р. 

Даний комплект програмного забезпечення включає в себе зміни та доповнення з 27.12.2018 року по 11.07.2019 року включно та встановлюється тільки на релізи Системи версії 1.27.* При цьому всі персональні довідники та налаштування користувача залишаються незмінними. 

 

Зверніть увагу! Податківці вказали, що наказом Мінфіну від 19.06.2019 року №262 затверджено нові форми:

 • заяви про реєстрацію платника акцизного податку з реалізації пального або спирту етилового та/або акцизних складів,
 • акцизної накладної,
 • розрахунку коригування акцизної накладної,
 • заявки на поповнення (коригування) залишку пального,
 • заявки на поповнення (коригування) залишку спирту етилового,
 • Порядку заповнення акцизної накладної, розрахунку коригування акцизної накладної, заявки на поповнення (коригування) залишку пального, заявки на поповнення (коригування) залишку спирту етилового.

Текст наказу поки що не оприлюднений. На сайті ДФС досі розміщені лише рекомендовані форми нових АН та РК до них (про них ми писали тут).

 

На виконання Наказу №262 у "Єдине вікно" додано такі нові форми:  

 • J/F0209901 - Заявка на поповнення (коригування) залишку спирту етилового;
 • J/F1203201 - Акцизна накладна форми «П»;
 • J/F1203301 - Розрахунок коригування акцизної накладної форми «П»;
 • J/F1203401 - Акцизна накладна форми «С»;
 • J/F1203501 - Розрахунок коригування акцизної накладної форми «С».
 • J/F0209703 - Заявка на поповнення (коригування) залишку пального.

УВАГА! Хоч формати для складання нових АН вже з'явилися в "Єдиному вікні", але фактично їх можна буде складати та реєструвати вже з 17 липня. Сьогодні проводяться технічні роботи в СЕА РП та СЕ

 

Крім того, на виконання наказу Мінфіну від 18.06.2019 р. № 248 та відповідно до рекомендацій по заповненню довідок внесено зміни до:

 • F/J 0210301 - Довідка про розпорядника акцизного складу пального, акцизні склади пального, розташовані на них резервуари пального, витратоміри та рівнеміри (додано колонку «№ рядка основної довідки, який коригується/ додається»);
 • F/J 0210401 - Довідка про зведені за добу підсумкові облікові дані щодо обсягів обігу (отримання/відпуску) та залишків пального на акцизному складі пального (додано колонку «№ рядка основної довідки, який коригується/ додається»). 

***

Читайте також: 

Автор:
Волос Наталия
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Учет и отчетность / Автоматизация
Теги:
Акциз , Электронный документ , Акцизная накладная

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме