Главная Все новости Учет и отчетность Автоматизация

Внимание! Появились новые договора о признании электронных документов ГНС

Плательщикам, у которых договора уже заключены, перезаключать их не нужно! Заключенные договора действуют до окончания срока действия сертификатов

M.E.Doc звертає увагу платників податків, що у зв’язку з реорганізацією та перейменуванням ДФС на ДПС Державною податковою службою були запроваджені нові договори про визнання електронних документів.

Переглянути перелік договорів можна тут>>

Договори укладаються з ГУ ДПС відповідно до наказу Мінфіну №557. Платники податків укладають Договір про визнання електронних документів з головними управліннями ДПС.

Також зауважують, що платникам, у яких договори уже укладені, переукладати їх не потрібно! Укладені договори діють до закінчення терміну дії сертифікатів.

Увага! Платникам, які подають заяву про приєднання до договору про визнання електронних документів, необхідно обирати Договір з Головним управлінням ДПС.

Звертаємо увагу! Нові договори у розрізі всіх областей оприлюднено в Е-кабінеті ДПС за посиланням: https://cabinet.tax.gov.ua/contract

***

Довідник "Договори про визнання електронних документів" зі змінами є у програмі M.E.Doc, починаючи з версії 11.01.020.

Джерело
M.E.Doc
Рубрика:
Учет и отчетность / Автоматизация
Теги:
Электронный документ , Договор

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?