Главная Все новости Учет и отчетность Автоматизация

Налоговую декларацию плательщика единого налога - ФЛП 3 группы начали принимать!

Налоговики начали принимать декларации по единому налогу от ФЛП 3 группы. Но и тем, кто уже отправлял эту декларацию раньше, стоит прочитать эту новость

Арт-Звіт повідомляє, що успішні квитанції для звіту F0103307 — Податкова декларація платника єдиного податку — фізичної особи — підприємця (для третьої групи) сьогодні 19.04.2021 почали надходити.

Перевірте наявність квитанцій у програмі та їх текст, якщо в квитанції №2 зазначено:

код помилки 01. Результат обробки: автоматичну обробку документа не виконано Відомості про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску подаються за останній податковий (звітний) період «квартал» / «півріччя» / «три квартали») у випадках проведення державної реєстрації припинення або переходу на сплату інших податків і зборів. Виправте помилки та надішліть документ повторно. Дані не завантажено до Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування.

В такому разі сьогодні необхідно подати звіт повторно, попередньо скопіювавши його.

Також нагадуємо, що Додаток 1 «Відомості про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску» у складі Декларації за І квартал 2021 року не подається, його необхідно буде заповнювати та подавати за IV квартал 2021 року.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело
Арт-Звіт
Рубрика:
Учет и отчетность / Автоматизация
Теги:
3 группа ЕН , Электронная отчетность , Единый налог , Отчетность , Предприниматели , Декларация

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 32

Новости по теме

Консультации по теме