Главная Все новости Учет и отчетность Международные стандарты

Новый перевод Таксономии финотчетности по МСФО - в проекте от Минфина

Минфин обнародовал проект нового перевода Таксономии финансовой отчетности по МСФО, который вступит в силу с 1 января 2020 года

Мінфін оприлюднив проект наказу Мінфіну (завантажити), яким затверджується переклад Таксономії фінансової звітності за міжнародними стандартами фінансової звітності, випущеної Фондом міжнародних стандартів фінансової звітності (м. Лондон, Велика Британія).

Переглянути проект перекладу Таксономії фінзвітності за МСФЗ можна тут>>

Очікується, що цей наказ набере чинності з 1 січня 2020 року. Відповідно втратить чинність наказ МФУ від 07.12.2018 р. №983 «Про затвердження перекладу Таксономії фінансової звітності за міжнародними стандартами фінансової звітності» (про нього читайте тут).

Нагадаємо, що згідно з  ч. 1 ст. 12-1 Закону про бухоблік фінзвітність та консолідовану фінансову звітність за МСФЗ мають складати: 

  • підприємства, що становлять суспільний інтерес,
  • публічні акціонерні товариства,
  • суб'єкти господарювання, які здійснюють діяльність у видобувних галузях,
  • підприємства, які провадять господарську діяльність за видами, перелік яких визначається КМУ.

Першим звітним періодом, за який підприємства, що зобов’язані застосовувати міжнародні стандарти, мають подати фінансову звітність на підставі таксономії за міжнародними стандартами в електронній формі, буде 2019 рік.

Автор:
Волос Наталия
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Учет и отчетность / Международные стандарты
Теги:
МСФО , Финансовая отчетность

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме