Главная Все новости Учет и отчетность Отчетность

Декларирование валютных ценностей, доходов и имущества: есть изменения!

Уточнено, что декларирование валютных ценностей, доходов и имущества осуществляется субъектами предпринимательской деятельности в Национальном банке Украины

Наказом Мінфіну від 24.05.2017 р. № 524 внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 25.12.1995 р. № 207  "Про затвердження форми Декларації про валютні цінності, доходи та майно, що належать резиденту України і знаходяться за її межами".

Уточнено, що декларування валютних цінностей, доходів та майна здійснюється суб'єктами підприємницької діяльності  в Національному банку України (раніше було - в регіональних відділеннях НБУ) та в ДПІ за місцем знаходження суб'єктів підприємницької діяльності.

Окрім того, виключено норми про те, що про проведення декларування регіональними відділеннями НБУ і ДПІ суб'єктам підприємницької діяльності на їх звернення видається довідка встановленої форми (додаток). Відповідно така довідка більше не є підставою для прийняття до митного оформлення експортно-імпортних вантажів, проведення банківських операцій з валютними цінностями уповноваженими банками України, а також здійснення інших видів зовнішньоекономічної діяльності.

Наказ набере чинності з дня його офіційного опублікування.

Автор:
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Учет и отчетность / Отчетность
Теги:
Валюта , Доходы , Предприниматели , Декларация

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?