Главная Все новости Учет и отчетность Отчетность

Новый отчет о квотах - уже в базе бланков на портале ДК

Новый бланк Информации о занятости и трудоустройстве граждан, имеющих дополнительные гарантии в содействии трудоустройству, уже можно загрузить из базы бланков "Дебета-Кредита"

Нагадаємо, що вчора, 8 січня, набрав чинності наказ Мінсоцполітики від 23.11.2018 р. №1763, яким затверджено:

  • нову форму Інформації про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню (далі – Звіт про квоти);
  • зміни до Порядку її заповнення та подання.

Нову форму звіту про квоти вже можна завантажити в базі бланків на порталі ДК.

Цей звіт подають Державній службі зайнятості роботодавці до будь-якого зручного для відвідування центру зайнятості.  При цьому, як зазначено в оновленому Порядку, роботодавці – це підприємства, установи, організації з чисельністю штатних працівників від 8 осіб. Тобто на фізосіб-роботодавців обов’язок надання цього звіту не поширюється!

Звертаємо увагу, що звітувати за новою формою та правилами потрібно вже за 2018 рік, не пізніше 1 лютого 2019 року.

Що саме змінилося у новій формі Звіту про квоти та порядку його заповнення, чи будуть штрафи за його неподання (несвоєчасне подання) – читайте у коментарі від редакції.

Автор:
Волос Наталия
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Учет и отчетность / Отчетность
Теги:
Отчетность , Трудовые отношения

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

Комментарии: 12

Новости по теме

Консультации по теме

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?