Главная Все новости Учет и отчетность Отчетность

Нюансы отображения дат приема и увольнения работника в форме №1ДФ

Как заполняется информация о датах приема и увольнения работника в форме №1ДФ, если он неоднократно был принят и уволен в течение отчетного квартала? А если работник начинает выполнять работу по внутреннему совмещению? Консультирует ГФС

ДФСУ у ІПК від 24.07.2019 р. №668/2/99-99-13-02-03-13 нагадує про порядок заповнення інформації щодо дат прийняття та звільнення працівника у формі №1ДФ. Так:

  • графа 6 заповнюється тільки на тих фізичних осіб, які приймалися на роботу у звітному періоді;

  • графа 7 заповнюється тільки на тих фізичних осіб, які були звільнені у звітному періоді за місцем роботи, на якому вони отримували дохід у вигляді заробітної плати, або звільнені до початку звітного періоду, але отримували доходи у звітному періоді.

Відповідно для тих фізичних осіб, які не змінювали місця роботи у звітному періоді, графи 6 та 7 не заповнюються.

При цьому у разі неодноразового прийняття фізичної особи на роботу і її звільнення з роботи у звітному кварталі про таку особу потрібно заповнювати стільки рядків, скільки разів інформація про зміну місця роботи особи зустрічається у звітному кварталі.

Наприклад, якщо працівника протягом кварталу було прийнято на роботу, потім звільнено і знову прийнято, то у формі №1ДФ необхідно відобразити отримані кошти двома рядками. В першому заповнюється  дата прийняття на роботу та дата звільнення, а у другому - тільки дата прийняття.

Водночас податківці роз’яснюють: якщо місце роботи працівника не змінювалося (працівник поряд зі своєю основною роботою виконує роботу за внутрішнім сумісництвом на тому ж самому підприємстві), то під час відображення у формі №1ДФ доходів, виплачених фізичній особі за основним місцем роботи та за сумісництвом, графа 6 не заповнюється.

***

Читайте також:

Автор:
Станислав Горбовцов
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Учет и отчетность / Отчетность
Теги:
1-ДФ , НДФЛ , Налоговая отчетность , Трудовые отношения

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?