Главная Все новости Учет и отчетность Отчетность

Ошибка в Отчете о льготах: как исправить и будет ли штраф?

Налоговики разъясняют, что действующим законодательством не установлен порядок исправления ошибок в Отчете о льготах. Поэтому если ошиблись в сумме льготы в текущем году, это исправляется нарастающим итогом (в следующих отчетах за этот год). А вот за прошедшие годы подать уточняющий отчет не получится

«Вісник. Офіційно про податки»

Суб’єкт господарювання, що не сплачує податки та збори у зв’язку з отриманням податкових пільг, веде облік сум таких пільг та складає звіт про суми податкових пільг за формою згідно з додатком до Порядку №1233.

Звіт подається за три, шість, дев’ять і дванадцять календарних місяців за місцем реєстрації суб’єкта господарювання протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового періоду.

Порядок визначення сум податків та зборів, не сплачених до бюджету у зв’язку з отриманням податкових пільг за операціями, які здійснюються на митній території України, затверджений наказом ДПА від 29.03.2011 р. № 167.

Оскільки Звіт про суми податкових пільг складається наростаючим підсумком з початку року та з урахуванням того, що нормативними документами не передбачено механізм подання уточненого Звіту, допущені помилки необхідно виправляти у черговому Звіті про суми податкових пільг у межах року.

Виправлення помилок у Звіті про суми податкових пільг не призводить до нарахування штрафних санкцій. За звітні періоди минулих років суб’єкти господарювання не мають можливості подати Звіти з уточненими показниками.

Джерело
Вестник. Официально о налогах
Рубрика:
Учет и отчетность / Отчетность
Теги:
Ответственность , Отчетность , Штрафы , Льготы

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?