Главная Все новости Учет и отчетность Отчетность

По каким кодам признаков дохода следует отражать в ф. №1ДФ арендную плату за землю?

В частности, по признаку дохода 195 отражают доходы по договорам: аренды с целевым назначением «личное крестьянское хозяйство», о предоставлении права пользования земельным участком для сельскохозяйственных нужд (эмфитевзис), а другие виды аренды – по признаку 196

ДПС у Миколаївській області повідомляє, що наказом Мінфіна від 26.05.2020 р. №241 внесено зміни до Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, затвердженого наказом Мінфіна від 13.01.2015 р. №4 (далі – Порядок №4). Відповідно до Порядку №4, змінено низку ознак доходів у Довіднику ознак доходів. Серед іншого, рядок з кодом ознак доходів 106 розподілено на три нових види ознак: 106, 195 і 196, за якими можливе відображення операцій за договорами оренди земельних ділянок.

Звертаємо увагу, що ДПС України в індивідуальній податковій консультації від 21.08.2020 р. №3550/ІПК/99-00-04-05-03-06 ДПСУ роз’яснено, що:

з ознакою доходу 195 відображають доходи за договорами:

  • оренди з цільовим призначенням «особисте селянське господарство»;
  • про надання права користування земельною ділянкою для сільськогосподарських потреб (емфітевзис);

з ознакою доходу 106 відображають доходи за договорами:

  • оренди земельної частки (паю) по сертифікатах на право на земельну частку (пай);
  • оренди землі по державних актах на право власності на земельну ділянку;
  • оренди землі за витягами з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело
ГНС в Николаевской области
Рубрика:
Учет и отчетность / Отчетность
Теги:
1-ДФ , Аренда , Земля

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме