Главная Все новости Учет и отчетность Отчетность

Работодателям подготовили новую форму Уведомления о возможной остановке (сокращении) производства

Обнародован проект новой формы Уведомления о возможной остановке (сокращение) производства

На сайті СПО об’єднань профспілок України розміщено проєкт наказу Мінекономіки, яким пропонується затвердити нову форму Повідомлення про можливе зупинення (скорочення) виробництва. 

Цю форму подають роботодавці незалежно від форми власності, організаційно-правовї форми та підпорядкування, діяльність яких пов’язана з виробництвом. Подавати Повідомлення потрібно міським, районним та міськрайонним центрам зайнятості та філіям регіональних центрів зайнятості за місцем провадження їх госпдіяльності.

Термін подання - не пізніше дати початку зупинення (скорочення) виробництва.

У формі Повідомлення, серед іншого, слід зазначити дату, причину та орієнтовну тривалість зупинення (скорочення) виробництва, структурні підрозділи/цехи/підприємство.

У разі затвердження цей наказ набере чинності з дня його офіційного опублікування. Відповідно втратить чинність стара форма Повідомлення, затверджена наказом Мінсоцполітики від 19.03.2013 р. №136.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Автор:
Волос Наталия
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Учет и отчетность / Отчетность
Теги:
Отчетность , Трудовые отношения

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме