Главная Все новости Учет и отчетность Отчетность

Знакомимся со сроками подачи отчетов в Госстат в 2022 году: проект календаря

Госстат обнародовал проект Календаря представления форм государственных статистических наблюдений и финансовой отчетности на 2022 год

Держстат на своєму офіційному сайті оприлюднив Проєкт календаря подання форм державних статистичних спостережень та фінансової звітності на 2022 рік.

Переглянути календар>>

Нагадаємо , що минулого тижня Держстат також опублікував на 2022 рік проєкти:

При цьому зазначено, що респонденти можуть вибрати найбільш прийнятний для себе спосіб подання звітності:

  • у формі електронного звіту;
  • поштою або факсом (з подальшим підтвердженням на паперових носіях) на адресу відповідного Головного управління статистики (звертаємо увагу, що у цьому разі датою подання звітності є дата отримання оригіналів звітів органами державної статистики);
  • безпосередньо при відвідуванні відповідного Головного управління статистики.

Звертаємо увагу, що 1 вересня на засіданні Уряду схвалено розроблений Держстатом проєкт Закону «Про офіційну статистику». Серед важливих положень законопроєкту - зменшення звітного навантаження на респондентів через розширення доступу органів державної статистики до даних інших державних органів. Про це читайте тут.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Автор:
Волос Наталия
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Учет и отчетность / Отчетность
Теги:
Бланки , Отчетность , Статистическая отчетность

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме