Главная Все новости Учет и отчетность Отчетность

Как общественным объединениям подать сведения о бенефициарах: разъясняет Минюст

Минюст предоставил разъяснение относительно представления сведений о бенефициарах общественными объединениями

Мін'юст повідомляє, що у зв’язку із необхідністю забезпечення здійснення реєстраційних дій щодо оновлення громадськими об’єднаннями відомостей про кінцевих бенефіціарних власників в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань у суботу, 09 жовтня 2021 року, до роботи будуть також залучені працівники підпорядкованих відділів державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань міжрегіональних управлінь юстиції в обласних центрах України.

Робимо усе можливе, аби збільшити пропускну спроможність реєстраційної системи та обробити якомога більше заяв!

Для реєстрації слід подати такі документи:

  1. заяву щодо державної реєстрації юридичної особи - форма 4 (для ГО);
  2. структуру власності за формою та змістом, визначеними відповідно до наказу Міністерства фінансів України «Про затвердження Положення про форму та зміст структури власності»;
  3. витяг, виписку чи інший документ з торговельного, банківського, судового реєстру, тощо, що підтверджує реєстрацію юридичної особи-нерезидента в країні її місцезнаходження, — у разі, якщо засновником є юридична особа-нерезидент;
  4. нотаріально засвідчену копію документа, що посвідчує особу, яка є кінцевим бенефіціарним власником, крім випадків якщо такий документ оформлений із застосування засобів Єдиного державного демографічного реєстру (паспорт громадянина України у вигляді ID-картки, біометричний паспорт).

Документи для оновлення відомостей подаються керівником або уповноваженою ним особою згідно з нотаріальною довіреністю.

***

Читайте також:

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело
Міністерство юстиції
Рубрика:
Учет и отчетность / Отчетность
Теги:
Отчетность , Бенефициары

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 1

Новости по теме

Консультации по теме