Главная Все новости «Дебет-Кредит» Новости партнеров

Совмещение или совместительство в отчете по ЕСВ: «7 минут» с Татьяной Моисеенко

В этом выпуске речь пойдет об отражении в отчете по ЕСВ совмещения или совместительства


Зараз все частіше стали практикувати суміщення або внутрішнє сумісництво. Все більше і більше клієнти звертаються, не розуміючи як це впливає на відображення у персоніфікації.

Так, якщо бухгалтер має суміщення посади (це форма дії, в якій виникає доплата за суміщення у складі основного доходу), до персоніфікації потрапляє одним рядочком з кодом «01», з ознакою «трудова книжка». Суміщення відбувається у межах основного робочого часу основної посади.

У випадку коли бухгалтер має внутрішнє сумісництво, то воно згідно зі ст. 102 КЗпП оплачується окремо за фактично відпрацьований час. Тобто якщо суміщення не має прив’язки до фактично відпрацьованого часу, а є тільки фіксована доплата, то маючи внутрішнє сумісництво, бухгалтер на цьому підприємстві має основний оклад, заробіток за основною посадою і внутрішнє сумісництво за іншою посадою в інший час з іншим нарахуванням. І те, і те - зарплата. Відповідно у персоніфікацію піде двома рядочками:

  • перший рядочок – «01» з ознакою трудової книжки;
  • другий рядочок із доходом «01» в кінці без ознаки трудової книжки.

Коли відображатимете кількість днів перебування у трудових відносинах, пам’ятайте, що загальну кількість 30-31 проставляєте тільки один раз, за одним кодом.

***

Читайте також:

Джерело
7eminar.com
Рубрика:
«Дебет-Кредит» / Новости партнеров
Теги:
Единый социальный взнос , Отчетность , Трудовые отношения , «7минут» от 7eminar.com

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 1

Новости по теме