Главная Все новости «Дебет-Кредит» Новости партнеров

Внедрение облачной системы в бухгалтерии

Компании необходима автоматизация бухгалтерского учета? Разберем на что обращать внимание, когда будем выбирать разработчика программного обеспечения

Без ефективної системи для обліку бухгалтерії пошук будь-яких даних стає величезною проблемою. Зберігання документів в єдиному хмарному просторі, одночасно прискорить і спростить роботу. Щоб обрати системний продукт для компанії не обов'язково знати все про програмування. Досить спочатку виділити ті функції, які вимагають автоматизації, тому що  кожна компанія має власну специфіку роботи. Щоб системний інтегратор ефективніше підібрав рішення, важливо надати йому основну інформацію:

  • список функцій, які повинні бути в системі;
  • операції, які потребують автоматизації;
  • функції на перспективу;
  • бажана гнучкість в налаштуваннях системи;
  • прийнятна сукупна вартість володіння.

Обрати програму вітчизняного чи зарубіжного виробництва? Тут потрібно пам'ятати, що програмне забезпечення, яке оптимізує ведення бухгалтерії, повинно працювати відповідно локального законодавства, тому краще користуватися програмою вітчизняного розробника. Впровадження такого програмного забезпечення, як програма для бухгалтерського обліку jSolutions,  дозволить автоматизувати ведення фінансових операцій, формування періодичної звітності для контролюючих органів без помилок і збоїв.

Деякі системні інтегратори готові адаптувати програми під індивідуальні вимоги організацій, але на це йде більше ресурсів і, отже, ціна стає вище. Тому простіше обрати вже готове рішення. Бувають випадки, коли потрібно об'єднати в одній програмі, наприклад, ведення бухгалтерського обліку та контроль прийому і видачі замовлень. У такому випадку потрібна система, що має в своєму активі багатофункціональні модулі.

Сьогодні багато розробників пропонують послуги навчання онлайн. Таке рішення може здешевити процес впровадження обраного ПЗ. Тренінги, практичні кейси та відеоуроки підготують членів команди до роботи з новим функціоналом. А нові знання в IT допоможуть розібратися у всіх тонкощах налаштування системи. Важливим  є наявність кваліфікованої технічної підтримки за обраною програмою, коли співробітники зіткнулися із завданням, для якого не можуть знайти рішення.

Отримуючи ефективну систему роботи з програмним забезпеченням для бухгалтерії, компанія підвищує достовірність облікових даних, забезпечує оперативний обмін даними, інтегрується з системами електронного документообігу та збільшує свої управлінські можливості.

* посилання - Автоматизація бухгалтерського обліку

** посилання - Про хмарну систему jSolutions

Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
«Дебет-Кредит» / Новости партнеров
Теги:
Реклама

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 0

Новости по теме