Главная Все новости «Дебет-Кредит» Новости партнеров

Модуль расчета отпускных и больничных Selera для BAS Бухгалтерия

Расчет отпускных и больничных в типовой конфигурации «BAS Бухгалтерия» занимает много времени, а начисления производятся ручными проводками. Воспользуйтесь модулем «Selera» – сформируйте расчеты по среднему и начисление заработной платы автоматически!

Як відомо, в конфігурації «BAS Бухгалтерія ПРОФ» не передбачено ведення табелю обліку робочого часу, а розрахунок відпускних та лікарняних відсутній.

Для спрощення цих розрахунків компанія «Портфель» розробила модуль «Selera», який дозволяє автоматично розрахувати оплати по середньому, заповнити табель та нарахувати заробітну плату з врахуванням неявок.

 

 

Схема роботи модуля

 

Створення графіків роботи

Графіки роботи вказуються для організації в цілому, підрозділів або конкретних співробітників.

Розрахунок відпускних

В документі розраховується оплата за різні види відпусток. Одразу можна роздрукувати наказ про надання відпустки.

Розрахунок лікарняних

В документі здійснюється та друкується розрахунок по різним видам непрацездатності. Враховується раніше внесений початковий стаж.

На підставі лікарняних формуються «Заява-розрахунок в ФСС» та «Повідомлення про виплату коштів застрахованим особам». Документи експортуються в формат .xml для подальшого імпорту в M.E.Doc.

 

Табель обліку робочого часу

Табель заповнюється згідно внесених документів лікарняних і відпускних та графіків роботи співробітників. Тут можна додатково відкоригувати відпрацьований час.

 

Для нарахування попереднього розрахунку табель заповнюється за першу половину місяця.

Додаткові документи

Для зручності роботи додано додаткові документи: «Внесення початкових даних по заробітній платі», «Штатний розпис», «Доплати», «Відрядження».

Нарахування заробітної плати

Автоматично заповнюються розраховані раніше суми та перераховується оклад згідно табеля.

Детальна інструкція розрахунку>>

Модуль «Selera» реалізований як розширення, що не потребує змін в конфігурації та не ускладнить оновлення програми BAS Бухгалтерія.

Вартість модуля: від 840 1200 грн. З 25 по 30 листопада 2021 р. до «Чорної п’ятниці» на модуль Selera діє акція: 30% знижки на річну ліцензію.

Замовте безкоштовну презентацію за телефоном: (050) 104 99 60 або e-mail: [email protected].

https://portfel.ua

Рубрика:
«Дебет-Кредит» / Новости партнеров
Теги:
Реклама

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 0

Новости по теме