Главная Все новости «Дебет-Кредит» Новости портала

О чем нас спрашивали на прошлой неделе

10 самых интересных вопросов, ответы на которые получили пользователи нашего сервиса consulting.dtkt.ua за прошедшую неделю

Застосування підприємцем-«єдинником» РРО у 2019 році 

Як застосовують РРО ФОП на єдиному податку в 2019 році? 

Порушення порядку складання та подання ф. №1ДФ: які штрафи передбачені? 

Які штрафи за порушення порядку складання та подання форми №1ДФ передбачені у 2019 році? 

Поповнення підприємницького рахунку власними коштами: що з оподаткуванням? 

Фізособа - підприємець (платник ІІІ групи ЄП) вносить на розрахунковий рахунок власні кошти. Чи потрібно їх оподатковувати єдиним податком 5%? 

ТТН замість видаткової накладної: чи є ризик визнання операції нереальною? 

Постачальник надав лише ТТН з переліком товару без видаткової накладної. Чи є ризик визнання такої операції нереальною? 

Як заповнювати графу «Отримувач» у ПН, яка складається на філію? 

Підприємство – постачальник уклало договір на постачання продукції з філією підприємства – покупця. Оплачувати продукцію буде головне підприємство, а отримувати її – філія. У договорі зазначено, що податкова накладна складається на філію. Чи це правильно? 

Як визначити порядок розрахунку ліміту каси?

Розраховувати ліміт каси за середньоденним надходженням готівки слід за будь-які три місяці з останніх дванадцяти, що передують даті затвердження ліміту (серпень, жовтень, грудень), чи за три будь-які місяці поспіль (жовтень, листопад, грудень)?

Придбання корпоративних прав юрособою в обмін на нерухомість: що в бухобліку?

Як відобразити в обліку придбання корпоративних прав юрособою в обмін на об’єкти нерухомого майна, якщо експертна оцінка є вищою за залишкову вартість ОЗ?

Послуги із стільникового зв’язку: як облікувати?

Підприємство уклало договір з компанією на надання послуг стільникового зв’язку і внесло оплату 300 грн. Постачальник зареєстрував ПН на суму 282,35 грн (з ПДВ). Як відображається в обліку такі послуги? Яке оподаткування?

Вартість мобільного зв'язку, наданого роботодавцем працівнику безоплатно: чи оподатковується ПДФО та ВЗ?

Чи оподатковується ПДФО та ВЗ вартість мобільного зв'язку, наданого роботодавцем працівнику безоплатно (або відшкодування витрат працівника на такий зв'язок)?

Поліпшили орендований ОЗ: як обліковувати та як списати при поверненні?

У орендований офіс суб'єкт господарювання купив металопластикові перегородки для поділу на кабінети. Купував з ПДВ (пропорційне відображення податкового кредиту). Як їх провести в бухобліку? Як списати такі витрати, якщо при закінченні оренди перегородки залишаються у орендодавця?

Автор:
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
«Дебет-Кредит» / Новости портала
Теги:
Консультации

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 0

Новости по теме