Главная Все новости «Дебет-Кредит» Новости портала

Проверки Гоструда 2020: основания, полномочия, штрафы

Новый бесплатный спецвыпуск редакции «Дебет-Кредит»

 

Держпраці поновила інспекційні відвідування і вже перші заходи державного контролю дали змогу зафіксувати чимало порушень. А з 1 вересня збільшився розмір мінімальної зарплати. Отже, зріс й розмір штрафів за порушення законодавства з праці.

Отримайте безкоштовно спецвипуск «Перевірки Держпраці-2020: підстави, повноваження, штрафи» та будьте готові до візиту інспектора праці на всі 100%. Для цього просто переходьте за посиланням.

 

З добірки ви дізнаєтесь відповіді на такі запитання:

  1.  Кого Держпраці перевіряє під час карантину в першу чергу?
  2.  Як зросли штрафи за порушення трудового законодавства з 1 вересня 2020 р.?
  3.  Як зараз відбуваються перевірки Держпраці?
  4.  Чи можна не допустити інспектора Держпраці до перевірки?
  5.  Чи можна оскаржити рішення інспектора праці?

 ******

 

Для передплатників пакетів «Паперовий «Дебет-Кредит», «Профі», Профі Плюс» та «Експерт» спецвипуск доступний  в програмі GC Reader та на сайті в розділі Дт-Кт online.

 

Щоб стати передплатником та переглядати закриті матеріали сайту переходьте на сторінку передплата. Або напишіть на адресу [email protected] чи зателефонуйте до редакції: (044) 391-51-92

 

Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
«Дебет-Кредит» / Новости портала
Теги:
Реклама

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Комментарии: 0

Новости по теме