Главная Все новости «Дебет-Кредит» Новости портала

Обновленная отчетность по ЕСВ и НДФЛ: готовы к выполнению

Уже завтра, 15 апреля, состоится вебинар редакции с Галиной Казначей. Регистрируйтесь!

 

З самого початку 2021 року бухгалтери не мають спокою, оскільки про новий Податковий розрахунок чули всі, але як саме подавати не зрозуміло. Напруги в повітрі додавало те, що «Довідковий», комусь потрібно було подати, а технічно це було неможливим, оскільки нового звіту не було в електронній формі. А також суперечливі повідомлення від представників податкової, про те за якою формою слід направляти звіт за минулі період у разі виправлення помилок, ще більше виводили із стану спокою колег.

 

На вебінарі розглянемо як подавати звіт, коли і який з Додатків заповнювати. Чи заповнювати сумові показники у зведеній (титульній) таблиці у графах 1, 2, 3, що відповідають номеру місяця у кварталі, під час подання «Довідкового» звіту? Та інші важливі питання

 

Лектор: Галина Казначей

Бухгалтер-експерт, консультант з питань оподаткування та трудового законодавства, лектор, автор статей у спеціалізованих виданнях

 

Дата проведення: 15 квiтня о 14:00

 

Безкоштовно для передплатників на пакети «Профі», «Профі плюс» та «Паперовий «Дебет-Кредит».

Вартість для НЕ передплатників: 350 грн.

 

Щоб зареєструватися перейдіть на сторінку вебінару>>

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
«Дебет-Кредит» / Новости портала
Теги:
Реклама , Вебинар

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 12

Новости по теме