Главная Все новости «Дебет-Кредит» Семинары и конференции

Приложение РІ к декларации по налогу на прибыль: заполняем правильно

Вебинар редакции для всех плательщиков налога на прибыль

Додаток РІ до декларації можна назвати найважливішим додатком, оскільки від правильності його заповнення залежить об’єкт оподаткування. 

Під час вебінару ми звернемо увагу на проблемні питання і надамо рекомендації щодо їх вирішення. Проаналізуємо окремі роз’яснення ДФСУ і зробимо свої висновки. Вебінар дасть можливість переконатись платникам податку на прибуток у правильності визначення показників додатку РІ. 

Як завжди відповімо на ваші запитання. 

Всі учасники вебінару отримають від лектора презентацію та конспект з практичними матеріалами.

 

Лектор: Людмила Тимофеєва — аудитор АФ «Контракти-Аудит», податковий консультант, спеціаліст з питань оподаткування податком на прибуток та ПДВ.

Дата проведення: 12 червня о 14:00.

 

Вартість: 350 грн.

!!! Для передплатників «Дебету-Кредиту» на електронний пакет «Профі» або паперовий журнал участь у вебінарі безкоштовна!

Щоб зареєструватися перейдіть на сторінку вебінару>>> 

Автор:
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
«Дебет-Кредит» / Семинары и конференции
Теги:
Налог на прибыль , Вебинар

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Комментарии: 0

Новости по теме