Главная Все новости «Дебет-Кредит» Семинары и конференции

Работа с запросами ГНС-2019

Эксклюзивный вебинар «Дебета-Кредита» с Александром Смирновым!

Запити податкової – найпростіший і звичний спосіб взаємодії ДПС з платником податків і тому, здавалося б, не повинен викликати труднощів у підприємств. 

Однак, вони все ж таки є. Запити податкової постійно видозмінюються, міняються підстави і тексти, але мета залишається незмінною – спровокувати податкову перевірку. 

«Так потрібно просто дати документи» – скажете ви і припуститесь помилки, оскільки перевірка може все одно відбутися. 

На вебінарі ми розглянемо актуальні підстави для направлення запитів, варіанти наших реакцій на запити і їх наслідки, а також план дій, якщо все ж таки після запиту прийде перевірка. 

Реєструйтеся на вебінар і на наступний запит ДПС ви подивіться іншими очима!

 

 

Лектор: Олександр Смирнов

Адвокат. Спеціалізація – податкові конфлікти, легальна оптимізація оподаткування, захист бізнесу і посадових осіб від неправомірних дій контролюючих органів.

Дата проведення: 22 жовтня о 14:00

Вартість: 350 грн. 

 

!!! Для передплатників «Дебету-Кредиту» на електронний пакет «Профі» або паперовий журнал участь у вебінарі безкоштовна!

Щоб зареєструватися перейдіть на сторінку вебінару>>>

Автор:
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
«Дебет-Кредит» / Семинары и конференции
Теги:
Вебинар , ГНСУ

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Комментарии: 0

Новости по теме