Главная Все новости «Дебет-Кредит» Семинары и конференции

Ошибки по начислению зарплаты, которые фиксируют Гоструда во время проверок

И еще 6 ошибок, которых следует избегать и своевременно исправлять

 

Пропонуємо перевірити свої знання! Ми зробили добірку ситуацій, у яких найчастіше допускають помилки при нарахуванні та виплаті зарплати.

Отже, поїхали:

  1. Які документальні помилки при нарахуванні зарплати за неповний робочий час (Держпраці їх вже фіксує)?
  2. Як розрахувати виплату зарплати копійками (заокруглювати вже не можна)?
  3. Як обійти готівкову виплату лікарняних та декретних?
  4. Як правильно не нараховувати індексацію та так, щоб не порушувати державні мінімальні гарантії в оплаті праці?.. Ще ТОП-3 небезпечні ситуації

Гаразд, помилки ми окреслили, але ж як їх виправляти, а ще краще – уникати? Відповіді на ці та інші запитання надасть Тетяна Мойсеєнко (експерт з трудового права та кадрового обліку) вже найближчої п’ятниці, 25 жовтня, на БЕЗКОШТОВНОМУ вебінарі «ТОП-7 помилок із зарплати».

P.S. А ще маємо для вас приємний бонус: одразу після реєстрації ви отримаєте посилання для завантаження Таблиці доходів для середньої зарплати у pdf-форматі.

 

Реєстрація та подарунок тут >>

Автор:
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
«Дебет-Кредит» / Семинары и конференции
Теги:
Заработная плата , Проверки , Вебинар , Гоструда

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

Комментарии: 1

Новости по теме

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?