Главная Все новости Финансы и банки НБУ и банковская система

Нацбанк будет осуществлять междугородные перевозки валюты

Нацбанк расширил перечень своих услуг в сфере перевозки валютных ценностей

Нацбанк повідомляє, що розширив перелік власних послуг у сфері перевезення валютних цінностей та врегулював питання тарифів із надання таких послуг.

За заявками банків Нацбанк зможе здійснювати міжміські перевезення валютних цінностей середньовантажними та великовантажними оперативними автомобілями. Досі така послуга забезпечувалася Національним банком лише у межах одного населеного пункту.

Таке рішення Національний банк ухвалив з метою:

  • ефективного контролю за обігом готівкових коштів у банківський системі України в частині організації їх перевезення;
  • сприяння зростанню обсягів надходження готівки до Національного банку для її подальшого оброблення;
  • забезпечення потреб економіки України в готівці належної якості.

Також Національний банк привів власні тарифи на послуги з перевезення валютних цінностей до середнього рівня ринкових цін на аналогічні послуги. Такий крок дозволить зробити тарифну політику регулятора на ці послуги конкурентною. Відповідні норми містить постанова Правління НБУ від 07.02.2019 р. №36 «Про внесення змін до Тарифів на послуги з перевезення валютних цінностей, що надаються Національним банком України».

Цей нормативно-правовий акт набирає чинності з 25 березня 2019 року.

Нагадаємо, що організацію та перевезення валютних цінностей між Національним банком та банками України здійснює управління з перевезення цінностей Центрального сховища НБУ.

Джерело
Нацiональний банк України
Рубрика:
Финансы и банки / НБУ и банковская система
Теги:
Валюта , Банки

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме