Главная Все новости Финансы и банки НБУ и банковская система

Теперь в расчетных чеках по обмену валют не будет подписи и печати

Нацбанк урегулировал применение программных РРО для валютно-обменных операций

Національний банк привів нормативно-правову базу у відповідність із Законом України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» у зв’язку із змінами, які були внесені до нього Законом України №128-IX і набувають чинності 19 квітня 2020 року.

Змінами у закон і, відповідно, у нормативно-правову базу передбачено використання нового виду реєстратора розрахункових операцій (РРО) – програмного, а також створення під час здійснення валютно-обмінних операцій електронних розрахункових документів, які матимуть таку ж форму та зміст як і їх паперові аналоги.

Також вносяться деякі інші уточнюючі зміни, які стосуються порядку проведення валютно-обмінних операцій. Зокрема, скасовується необхідність проставляти на розрахункових документах РРО такі реквізити як підписи касира і клієнта, відбиток штампа.

Зміни затверджені постановами Правління НБУ від 17.01.2020 р. №9 «Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів Національного банку України» та від 17.01.2020 р. №10 «Про внесення змін до постанови Правління Національного банку України від 04 січня 2019 року №16 та втрату чинності постановою Правління Національного банку України від 17 лютого 2005 року №54».

Джерело
Нацiональний банк України
Рубрика:
Финансы и банки / НБУ и банковская система
Теги:
Валюта , Электронный документ , РРО , Банки

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

Комментарии: 1

Новости по теме

Консультации по теме