Главная Все новости Финансы и банки НБУ и банковская система

НБУ уточнил перечни валют, к которым устанавливается официальный курс гривны

В частности, НБУ включил пакистанскую рупию в перечень иностранных валют, к которым один раз в месяц определяется официальный курс гривны, и исключил из него ганский седи и новый тайваньский доллар

Національний банк України включив пакистанську рупію до переліку іноземних валют, до яких один раз на місяць визначається офіційний курс гривні, та виключив з нього ганське седі та новий тайванський долар. Крім того, було вирішено змінити періодичність встановлення офіційного курсу гривні до азербайджанського манату зі щоденної на щомісячну.

Такі зміни відбулися відповідно до Положення про встановлення офіційного курсу гривні до іноземних валют та розрахунку довідкового значення курсу гривні до долара США й облікової ціни банківських металів, затвердженого постановою Правління Національного банку від 10 грудня 2019 року № 148,  через зміну обсягів товарообігу між Україною та відповідними країнами. Вони діють з 31 березня 2021 року.

Інші переліки іноземних валют та банківських металів залишилися без змін.

Зазначене уточнення затверджене наказом Національного банку України від 30 березня 2021 року № 210-но "Про затвердження переліків іноземних валют та банківських металів".

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело
Нацiональний банк України
Рубрика:
Финансы и банки / НБУ и банковская система
Теги:
Банки , Финансы

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме