Главная Все новости Финансы и банки Банки

НБУ модернизировал правила организации защиты электронных банковских документов

Нацбанк урегулировал использование программно-аппаратного модуля генерации ключей и предсказал применения как носителей ключей криптографической защиты информации Нацбанка исключительно защищенных носителей информации

Нацбанк модернізував правила організації захисту електронних банківських документів з використанням засобів захисту інформації регулятора.

Зокрема, врегульовано використання програмно-апаратного модуля генерації ключів та передбачено застосування як носіїв ключів криптографічного захисту інформації Нацбанку виключно захищених носіїв інформації, що дасть змогу:

  • оптимізувати норми Правил організації захисту електронних банківських документів з використанням засобів захисту інформації НБУ (зокрема, у частині ведення діловодства (обліку), обладнання приміщень технічними засобами охорони тощо);
  • знизити ризики інформаційної безпеки під час управління ключовими даними у банках та інших установах в Україні, що використовують засоби захисту інформації НБУ.

Відповідні зміни містить постанова НБУ від 05.10.2018 р. №106.

Метою прийняття Постанови №106 є удосконалення та модернізація вимог до використання та зберігання засобів криптографічного захисту інформації НБУ банками та іншими установами в Україні, які використовують такі засоби.

Постанова №106 набирає чинності 31 березня 2019 р., що дасть можливість банкам та іншим установам поступово адаптуватися до нових вимог регулятора.

Нагадаємо, що відповідно до ст. 7 Закону «Про Національний банк України» і ст. 10 Закону «Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах» особливості захисту інформації в системах, які забезпечують банківську діяльність, установлюються Нацбанком.

***

Читайте також:

Усі новини на тему>>

Джерело
Нацiональний банк України
Рубрика:
Финансы и банки / Банки
Теги:
Банки , Финансы

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?