Главная Все новости Финансы и банки Банки

Нацбанк изменил тарифы на услуги по регистрации и лицензированию

Утверждено постановление НБУ, которым введены тарифы на услуги в сфере лицензирования операций по инкассации

Нацбанк вніс зміни до тарифів на свої послуги з реєстрації та ліцензування, а саме:

1. Запроваджено тарифи на такі послуги у сфері ліцензування операцій з інкасації:

  • тариф на послугу із видачі юрособам ліцензії на надання банкам послуг з інкасації ‒ 39 820 грн;
  • тариф за надання послуги щодо отримання погодження на здійснення операцій з оброблення та зберігання готівки ‒ 32 130 грн.

2. Уточнено назви окремих послуг у зв’язку з набранням чинності Положення про ліцензування банків, затвердженого постановою Правління НБУ №149.

3. Виключено тарифи на послуги, пов’язані з включенням аудиторів до Реєстру аудиторських фірм, які мають право на проведення аудиторських перевірок банків, оскільки відповідна функція Національного банку з ведення Реєстру аудиторських фірм втратила актуальність з набранням чинності Закону "Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність".

Зазначені зміни внесені згідно із постановою Правління НБУ від 01.04.2019 р. № 54 "Про внесення змін до Тарифів на послуги з реєстрації та ліцензування, що надаються Національним банком України" та набирають чинності з 02.04.2019 р.

Джерело
Нацiональний банк України
Рубрика:
Финансы и банки / Банки
Теги:
Лицензия , Регистрация , Банки , Услуги

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?