Главная Все новости Финансы и банки Валюта и ценные бумаги

НБУ планирует отменить обязательную продажу валюты

По словам заместителя председателя НБУ Олега Чурия, предполагается отменить обязательную продажу валюты, ограничения на репатриацию дивидендов и на выдачу кредитов в гривне для покупки валюты

Національний банк України у рамках подальшого пом'якшення регулювання на валютному ринку планує скасувати обов'язковий продаж валюти, обмеження на репатріацію дивідендів і на видачу кредитів у гривні для купівлі валюти, - повідомляє УНІАН.

«Ми для себе виділили основні першочергові обмеження, які плануємо знімати. Це ті обмеження, які негативно впливають на бізнес-клімат - операції з експорту-імпорту та щодо прямих інвестицій з-за кордону, - заявив заступник голови НБУ Олег Чурий під час дискусії про валютну лібералізацію в Україні, організованої Центром економічної стратегії. - Необхідно насамперед скасувати обов'язковий продаж – це один з наших наступних кроків, повністю скасувати ліміти на максимальну суму репатріацію дивідендів за кордон. Ми збираємося знімати обмеження на видачу кредитів у гривні для купівлі валюти».

***

Читайте також: Відсьогодні обов'язковий продаж інвалюти становить 30% 

Джерело
УНИАН
Рубрика:
Финансы и банки / Валюта и ценные бумаги
Теги:
Валюта , Банки , Финансы

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме