Главная Все новости Труд и социальная защита Оплата труда

Чтобы получить компенсацию среднего заработка мобилизованным за 2014-2015 гг. - подайте отчет до 14 июля!

Заканчивается срок подачи отчета для получения компенсации среднего заработка мобилизованных работников за 2014-2015 годы

Нагадаємо, що 14 травня 2017 року набрала чинності постанова КМУ від 12.04.2017 р. №254, якою внесено зміни до постанови КМУ від 04.03.2015 р. № 105 “Про затвердження Порядку виплати компенсації підприємствам, установам, організаціям у межах середнього заробітку працівників, призваних на строкову військову службу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період або прийнятих на військову службу за контрактом у разі виникнення кризової ситуації, що загрожує національній безпеці, оголошення рішення про проведення мобілізації та (або) введення воєнного стану, а також працівникам, які були призвані на військову службу під час мобілізації, на особливий період та які підлягають звільненню з військової служби у зв’язку з оголошенням демобілізації, але продовжують військову службу у зв’язку з прийняттям на військову службу за контрактом” .

Завдяки цій постанові роботодавці, які не отримали компенсацію витрат з нарахування та виплати мобілізованим працівникам за 2014-2015 роки, отримали можливість це зробити у 2017 році.

Для цього їм потрібно протягом трьох місяців з дня набрання чинності постановою № 254 (тобто до 14 липня 2017 року) подати органові соцзахисту населення:

Читайте також: Компенсація середнього заробітку мобілізованим – 2017

Автор:
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Труд и социальная защита / Оплата труда
Теги:
Отчетность , Трудовые отношения , Мобилизация

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

Комментарии: 4

Новости по теме

Консультации по теме

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?